Výkup známek

Součástí našeho výkupu starožitností je i výkup známek. Vlastníte sbírky známek a chcete je výhodně prodat? Nabízíme výkup starých poštovních známek v jakémkoliv množství, ať už jde o jednotlivé kusy cenných známek nebo celé filatelistické sbírky. Nechcete-li se dále zabývat oborem filatelie, tak jsme Vám k dispozici.

Nabídněte nám své staré známky, rádi je zdarma oceníme a při oboustranném zájmu i vykoupíme za hotové. Nabízíte-li větší množství cenných známek k výkupu, rádi se na vaše sbírky přijedeme podívat. Domluvte si s námi termín návštěvy u Vás doma, kde známky opět zdarma oceníme a případně rovnou vykoupíme. Výkup starých poštovních známek provádíme nejen v Praze a okolí, ale po celé České republice. Zájem máme o všechny typy starých poštovních známek i další filatelistický materiál jako staré pohlednice nebo dopisy. Kontaktujte náš výkup poštovních známek a zhodnoťte svůj majetek.

Kontaktujte nás prosím na telefonu +420 775 676 555.

známka č. 3 známka č. 4 známka č. 6 známka č. 7 známka č. 15 známka č. 1 pohled č. 2 pohled č. 3 pohled č. 4 pohled č. 5 pohled č. 8 pohled č. 9