Výkup starožitností

Jak postupovat, když vlastníte předmět, o němž nevíte, zda je starožitný a ani jaká je jeho cena? Předejděte zbytečnému vyhazování jinak cenných předmětů. Když o ně nebudete mít zájem, můžete je možná ještě stále proměnit v peníze.

Pro výkup starožitností jsou vhodné jak jednotlivé předměty, tak i celé sbírky. Kontaktujte nás pro ohodnocení vašich starožitností. Výkup starožitností zachovává starožitnosti pro sběratele i pro další generace. Po nezávazném posouzení předmětu či sbírky nabízíme výkup starožitností, platíme ihned a v hotovosti.

Mezi naše služby patří i výkup knih, kde se zaměřujeme na knihy různých žánrů. Vykupujeme celé sbírky, nejčastěji pak knihy o fotografii, architektuře, umění, filosofii, historii a zároveň dětskou i odbornou literaturu.

Zaměřujeme se také na výkup stříbra. Vykupujeme šperkařské stříbro, kam patří klasické šperky a také investiční stříbro, ať už ve formě stříbrných mincí, slitků nebo stříbrných cihel.

Vykupujeme i staré známky a filatelistické předměty. Výkup známek se týká jednotlivých cenných kousků i celých sbírek známek. Kromě starých známek se zajímáme i o další předměty z oboru filatelie, kam patří například staré pohlednice a dopisy.Mám starožitnost na prodej.